OUR BLOG / Novinky ze světa koupelen a instalatérského materiálu

Ve čtvrtek 30.3.2017 jsme byli pozváni na školení od firmy MSO trade. Kdo společnost nezná, tak krátce představíme: na trhu se objevila roku 2000, specializuje se na instalatérský a topenářský materiál (zn. KLUM), kdy vlajkovou lodí jsou mosazné tvarovky a kulové kohouty vysoké kvality. Druhým odvětvím je koupelnové vybavení (zn. MEREO).

A co bychom pro své zákazníky neudělali ;) , jeli jsme tedy na druhou stranu republiky do Kyjova a vzdělávali se jak v oboru, tak po kulturní stránce. Kromě toho, že jsme zažili krásný den plný obžerství a skvělé hudby v podobě kapely Modrý cimbál. Pozn.: Čekali jsme hudbu plnou dechovkových rytmů a k našemu milému překvapení tříčlenná kapela ve složení zpívající cimbálista, bubeník a kytarista, vystřihli i rockové písně, například od Deep Purple.17506607_10213016590038811_1415463233_n

A protože jsme Češi jak vyšití, nebudeme se přeci zabývat a kazit si den příjemným večerem druhých :D Tedy k tomu podstatnému a tím jsou novinky, které firma MSO prezentovala, a které plánujeme i my představit v Aquatopu. Rádi bychom pár z nich vyzdvihli v tomto článku.

Sprchový box čtvercový nebo čtvrtkruhový, satin, sklo POINT

Sprchový box vnáší do ekonomické třídy nový rozměr kvality. Tloušťka bezpečnostního skla je 5/4 mm. Sklo je dokonale utěsněno silikonovými lištami. Sprchový kout je osazen p17690807_10213016593438896_2045240340_nosuvnými dveřmi, které mají kvalitní pojezdy s možností perfektního seřízení. Dorazy zajišťují minimální nárazy při otevírání a zavírání sprchového koutu. Spodní pojezdy umožňují odklopení posuvné části sprchového koutu a vyčištění běžně nedostupných míst.
SMC vaničky jsou vyrobeny z nového revolučního materiálu s výjimečnými vlastnostmi, který je používán zejména v automobilovém průmyslu. Kompozit na bázi pryskyřice zpevněné skelnými vlákny a minerálním plnidlem je vyráběn vysokotlakým lisováním v kovové uzavřené formě. Vanička je dodávána spolu s nožičkami a sifonem.

Technické parametry
Šířka a hloubka:900  mm
Délka (Výška):1970 ,  2140, 2040 ,  2210  mm
Typ:Čtverec / Čtvrtkruh
Barva:Satin
Materiál:Hliníkové profily
Sklo:Point/Chinchilla
Sklo (pevné/dveře):5/4 mm
Vstupní otvor:500/540
Vybavení boxu:
– vestavěná baterie, talířová sprcha, ruční sprcha s posuvným držákem, polička, háček na ručník, elegantní madla, SMC vanička, sifon, záda – sklo ledové, zeleně probarvené, stříška je součástí dodávky

Cena: od 10.990,- Kč

Sprchový sloup celokovový pod 2.500,-Kč

Sprchová souprava z řady Quatro se vyznačuje moderním designem, vysokou variabilitou a především umožňuje téměř libovolnou kombinaci s příslušenstvím sprchového programu.

– plastová hlavová sprcha, rozměr 19,5×19,5 cm
– plastová jednopolohová ruční sprcha
– dvouzámková nerez připojovací hadice 150 cm
– připojovací hadice k nástěnné baterii 57 cm
– fast clean – sprcha je vybavena systémem snadného očištění od usazenin vodního kamene
– water saver – sprcha je vybavena systémem pro úsporu vody při sprchování
– funkce sprchy – sprej

 

Tříkrokové kartuše u série vodovodních baterií SONÁTA

Série baterií Sonáta, která se vyznačuje robustním vzhledem a tichým chodem. Tříkroková kartuš zaručuje jednoduchou obsluhu a snižuje spotřebu vody. Velmi kvalitní povrchová úprava a spolehlivost je samozřejmostí.

 

Naše dojmy:

Co se týká sprchového boxu, po dlouhé době jsme se setkali s kvalitou za velmi rozumnou cenu. Z fotek to nejde znát, ale sklo v provedení POINT nás velmi zaujalo, jednak svou bytelností a také vzorem, který jsme doposud neviděli. V tomto boxu tak najdete praktičnost v tom, že na skle neuvidíte stopy vody a zároveň vypadá pěkně. Box je hodně oblíbený mezi zákazníky a pochopili jsme proč.

Dále sprchový sloup, ten nás zaujal hned jako druhý, především zajímavou cenou. Je tedy velmi dobrou alternativou pro lidi, kteří si přejí mít sloup v koupelně a nechtějí neb nemohou investovat 4 tisíce korun a více.

Mezi vodovodními bateriemi jsme se pozastavili především u dvou sérií. Jednou je zmíněná Sonáta a to pro tříkrokovou kartuši, která spoří průtok vody. Druhou je pak série Viana, kterou jsme zatím nezveřejnili, protože není ještě v prodeji. Jakmile bude přístupná, určitě vás s ní seznámíme, cenově se jedná o střed a designem velmi působivá!

Už se těšíme, až vám budeme moci produkty představit osobně na naší prodejně Aquatop!

Přidat komentář

Napsat komentář

© Copyright 2018 Aquatop Rakovník. Všechna práva vyhrazena.